Firmamız, 2004 yılında kurulmuş olup, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri vermeye başlamıştır. Bunların yanı sıra Google Seo , Google Adwords, Web Tasarım, Grafik Tasarım, broşür ve katalog tasarımı, kartvizit alanlarında hizmet vermekte olan firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve hizmetimizin kalitesidir.2010 Yılı ile birlikte Dinamik Web Tasarım ve Bilişim Hizmetlerinin bir parçası olarak Grafik İstanbul Olarak sektörün Web Tasarım Hizmetlerini geniş bir kitleyle paylaşmaya başlanmıştır. Bilişim Hizmetleri kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur. Tekirdağ, İstanbul, Aydın, Muğla’da profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Grafik İstanbul WTH ?

Grafik İstanbul WTH Hizmetleri Görsel Tasarım ve Reklamcılık alanında, Internet´te profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan bir ekiptir. Biz sanat ve tekniği bir araya getirip size en uygun çözümü sunuyoruz. Yaratıcı tasarımları, dinamik uygulamaları ve özgün pazarlama fikirleri ile İnternet dünyasında ve reklamcılık alanında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetini sunuyoruz. “Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma degildir.” Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmasıdır.Ve bizim görevimiz şimdi başlıyor..

Grafik İstanbul WTH´nin Hedefi ; Grafik İstanbul sektörün büyüklüğünün ve bir çok firma ile rekabet halinde olunduğunun bilincinde ve müşterilerimiz bizim “satış sonrası destek” konusunda hizmet sağlayan diğer firmalar arasında en başarılısı olduğumuz konusunda hemfikir. Bu, bizim açımızdan hedefimize yaklaştığımızın en önemli göstergesidir.